IMG_8674Дитяче та підліткове служіння у церквах Запорізького об’єднання займає одне з необхідних та важливих служінь у церкві. Посвячені Господу брати і сестри прийняли для себе рішення присвятити свої сили, ресурси дитячим та підлітковим душам, щоб допомагати їм пізнавати через Вивчення Писання істини про спасіння, про Бога, Ісуса Христа, ¦Духа Святого, про церкву та інші важливі істини, які відкриває нам Біблія .

Цілі в дитячому та підлітковому служінні:

– допомогти кожній дитині та підлітку, через систематичне вивчення Біблії дізнатися і усвідомити основоположні істини, які підведуть до молитви покаяння;

– дати дітям та підліткам з невіруючих сімей почути звістку про Спасителя Ісуса Христа, шляхи спасіння та подальшого життя з Ісусом Христом та правильні стосунки з церквою;

– показати дітям та ¦підліткам через практичне служіння недільної школи влаштування церкви та її призначення;

– налагодити міст із батьками дітей та підлітків через соціальне служіння недільної школи та інших видів дитячого служіння.

Дитяче служіння у Запорізькому об’єднанні церков представлено через такі служіння:

– недільна школа;

– клуби «Майбутнє»;

– Міжнародна місія «Товариство Євангелізації Дітей».

Всі ці гілки дитячого служіння мають одну ідею – це донести до кожної дитини та підлітка благу звістку про спасіння через прийняття Ісуса Христа як особистого Господа та Спасителя; дати справжній приклад практичного євангельського життя у Христі.

Дитячий відділ виконує різні види служіння, такі як:

– Молитовне – кожне 7 число місяця, проходить всеукраїнська молитва за дитяче та підліткове служіння. Молимося про духовний стан кожного, хто присвятив себе дитячому та підлітковому служінню, молимося про освітній процес у кожній недільній школі, клубі «Майбутнє» та гуртку «Добра вість» ОЕД, молимося за кожну дитину та підлітка, який приходить до наших церков, як із сімей членів наших церков, так і дітей із невіруючих сімей.

– Освітній процес – проведення навчальних конференцій із різними актуальними темами. У цих конференціях беруть участь брати та сестри, які давно служать дітям та підліткам у церквах Запорізького об’єднання, а також приєднуються молоді брати та сестри, які хочуть допомагати новому поколінню пізнавати через Біблію важливі Божі істини.

– Денні табори, стаціонарні табори та євангелізаційні проекти – літній та зимовий період наповнений тривалим вільним часом. Діти шукають, де провести свій час, і ми надаємо їм вибір присвятити свій час цікавим і корисним заходам. Таким чином, час, присвячений спілкуванню з дітьми, сприяє донесенню важливої ​​та цінної біблійної інформації, і досягненню кожного серця звісткою про Ісуса Христа.

Ми віримо, що Господь використовує дитяче служіння у Запорізькому об’єднанні церков для досягнення сердець дітей, підлітків та їхніх батьків для спасіння та вічного життя.