Проєкт «Золоті дні» створений для побудови взаємовідносин і взаємодопомоги серед людей старшого віку та розвитку потенціалу, закладеного в них Богом (духовних обдарувань, життєвого та духовного досвіду, здібностей та навичок ) . Проєкт допомагає більш ефективно відповідати на потреби людей старшого віку, закликає інших членів церкви та місцевої спільноти піклуватися про їхні духовні, душевні та матеріальні потреби.

Кроки проєкту «Золоті дні»

1) Турбота про духовні потреби.

Здійснюється через особисте спілкування служителів церков, співробітників та волонтерів проекту з людьми старшого віку. Спілкування включає телефонні дзвінки, відвідування вдома, спільні молитви, спільне вивчення Біблії (один на один, у домашніх або церковних групах), душпастирство.

Ця частина служіння відповідає на найважливішу потребу людей у ​​пізнанні Бога, яка є ключовою та базовою для всіх інших потреб.

2) Турбота про душевні потреби.

Здійснюється через організацію особистого спілкування, спілкування у малих групах, взаємовідносин загальних зустрічах; можливості участі людей старшого віку на загальних зборах, у служінні іншим людям та суспільству через організацію участі у різних програмах, таких як рукоділля, в’язання, шиття, малювання, співи, приготування їжі, скандинавська ходьба та інших.

Служіння включає допомогу в налагодженні ослаблених або зруйнованих відносин людей старшого віку з членами сімей та родичами, колишніми друзями або колегами по роботі та служінню.

Ця частина служіння відповідає на важливі потреби людей у ​​соціалізації, спілкуванні, визнанні, справедливості, самореалізації, потребі любити та виявляти свою любов.

3) Турбота про фізичні потреби.

Здійснюється через організацію спільних обідів та чаювання, цільову продуктову допомогу, навчання принципам здорового харчування та гігієни. Проводяться особисті та групові консультаційні зустрічі з медичними працівниками, заняття скандинавською ходьбою.

Ця частина служіння спрямована на організацію допомоги людям старшого віку у задоволенні основних потреб людини у харчуванні, одязі, гігієні та здоров’ї.

Результатом такої турботи про цілісну особистість людей старшого віку є: зниження чи відсутність почуття самотності, поява позитивного настрою та відчуття значущості. З’являється, оновлюється чи посилюється почуття подяки Богу та людям; розкриваються нові та розвиваються наявні таланти та обдарування; налагоджуються стосунки у сім’ї, з родичами, друзями та колегами; покращується духовне життя та пізнання Бога. Зміцнюється фізичне здоров’я. У деяких випадках вирішуються багаторічні конфлікти в сім’ї або з іншими людьми.