У Запорізькому обласному об’єднанні обрали нову команду служителів

У приміщенні Центральної церкви м. Запоріжжя 15 травня пройшла звітно-виборча конференція Запорізького обласного об’єднання церков ЄХБ. На ній обрали голову та заступників об’єднання і затвердили новий склад обласної пресвітерської ради. Участь взяли пастори у складі 160 осіб, які представляють 98 помісних церков.

zaporisha1

У конференції взяли участь служителі Всеукраїнського союзу церков – Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ, та його помічники: Володимир Шемчишин та Сергій Сизоненко.

За результатами голосування на служіння старшого пресвітера ООЦ ЄХБ було обрано Олексія Іванова, пастора запорізької церкви, що по вул. Волоколамська, 119.

ivanov

Його заступниками стали брати: Леонід Петренко (пастор Центральної церкви м. Запоріжжя), Едуард Петров (пастор церкви смт Балабине), Вадим Прошак (пастор запорізької церкви по вул. М. Грушевського, 219), Андрій Коновальчук (пастор Центральної церкви м. Запоріжжя) та В’ячеслав Лобач (пастор запорізької церкви, що по вул. Скворцова, 127).

zaporisha6

Також на конференції обрали і затвердили склад обласної пресвітерської ради, до якої увійшло 23 пастора.

zaporisha2

Валерій Антонюк привітав новообраних служителів та побажав плідної праці і Божих благословень на подальше служіння. У своєму слові настанові для нової команди Валерій Степанович говорив про відповідальність і важливість єдності в команді, про те, як розподілити обов’язки, аби служіння в об’єднанні було ефективним.

zaporisha3

Конференція пройшла у гарній братерській атмосфері. Вітаємо служителів з новим, довіреним їм служінням, і дякуємо церквам Запорізького обласного об’єднання за молитовну підтримку і піклування про розвиток Божої справи в області.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *