Місіонерська Конференція у м.Запоріжжя (06.05.2023)

Понад 60 братів і сестер об’єднала місіонерська конференція у Запоріжжі. Ця важлива подія відбулася в Південній церкві 6 травня. Музичний гурт церкви «Спасіння» надихав усіх присутніх на поклоніння Господу. Брати розважали над тим, як краще виконувати Велике доручення Христа.


В’ячеслав Лобач підкреслював владу і підтримку Христа, Який посилає нас сьогодні на служіння.
Роман Вечерківський наголошував на необхідності мати любов і співчуття до людей, які мають багато страждань через війну. Завдяки свідченню християн, оточуючі люди можуть почути благу звістку і мати живі стосунки з Господом.
Дмитро Багаєв говорив про особисту відповідальність у тому, щоби ділитися Словом Божим, адже благовістя має стати способом життя кожного християнина.
На семінарах висвітлювалися практичні аспекти місії. Юрій Члек ділився принципами ефективного благовістя. Олексій Хрипун ділився досвідом проведення груп по вивченню Біблії серед нових відвідувачів церкви. Едуард Петров порівнював часи потрясінь і їхні наслідки у Біблійній і сучасній історії.
Руслан Ширінга презентував рух «Сінергія», мета якого — спорядити християн на відкриття нових церков.
Про служіння Міського центра допомоги і благословіння розповідав Дмитро Матюхін. Василь Пуцилов з церкви «Нове життя» поділився свідченнями про служіння, які звершують християни у час війни.


На конференції лунали щирі молитви подяки. Бог продовжує Свою місію через вірних і посвячених християн.