Відповідальна – Кіщун Тамара Миколаївна

photo_2021-11-24_22-28-03Метою жіночого служіння є навчання і спонукання жінок до благочестивого християнського життя. Служіння підходить для сестер, членів церкви майже різного віку, незалежно від сімейного стану – самотніх та заміжніх. Також нашою метою є залучення молодих дівчат до цього служіння, щоб показати і допомогти зрозуміти їм усю важливість та красу служіння іншим.

Ті, хто бере участь у жіночому служінні, спонукають один одного проголошувати Христа своїми словами, справами та ставленням до будь-якої сфери життя. У жінок і дівчат є унікальна здатність допомагати один одному в досягненні цієї мети, оскільки вони розуміють свої фізичні та емоційні потреби, своє мислення та очікування до них. Я вважаю, що жінки можуть навчати, консультувати та підбадьорювати інших. Заохочувати їх виявляти характер Христа у своєму житті, виконуючи ролі подружжя і матерів, у взаєминах з усіма членами сім’ї, друзями, сусідами, співробітниками, у благовісті людям у своєму місті чи країні та за їх межами, і, звичайно, у взаєминах у церкві. Під час зустрічей сестри навчаються одна в одної. Кожне спілкування – це нова можливість для служіння, оскільки вони проводять разом час, розмовляючи про те, що вони мають спільного.

Жіноче служіння має 5 основних напрямків:

1) Вивчення Біблії: однією з цілей жіночого служіння є спонукання жінок до вивчення та практичного застосування у своєму житті Слова Божого.

2) Молитва: духовне зростання сестер через спілкування з Господом через молитву.

3) Благовістя: важливою частиною жіночого служіння є Євангелія людей, які не знають Ісуса Христа.

4) Служіння людям: жінок спонукають проголошувати Христа, служачи іншим добрими справами милосердя.

5) Зустрічі та спілкування: жіноче служіння дає можливість спілкуватися один з одним, об’єднуючи спільною метою – свідчити про Ісуса Христа.

Для ефективного служіння хотіли б мати в кожному регіоні сестру, яка могла б координувати всі заходи свого району та бути у тісній співпраці із запорізькими сестрами.

Ми дуже вдячні пасторам, які розуміють цінність та важливість жіночого служіння, допомагають та підтримують. У наших церквах великий відсоток жінок і Господь вживає їх у розширенні Божого Царства. Ми проводимо регіональні та обласні конференції, літні табори, зустрічі для дівчат, для наречених, для молодих мам, для вдів та, звичайно, для вивчення Слова Божого. Наші сестри відвідують хворих на дому, годують бездомних, бувають у лікарнях та хоспісах.