Відповідальний – Сорокін Юрій Юрійович

Наша команда відповідає за соціальне служіння: опікуємось безхатченками та малозабезпеченими особами. Також ми благовістимо у хоспісі для людей з фізичними/ментальними порушеннями. Щочетверга роздається соціальний хліб і проповідується блага звістка в модульному містечку для Внутрішньо Переміщених Осіб. Також несемо служіння в пробації. Душеопікуємо алко- та наркозалежних людей, які потрапили у складні життєві ситуації.

Ми не тільки розповідаємо людям, що можна жити зовсім інакше, але і готові допомогти. Тим, хто звільнився з місць позбавлення волі і хотів би кардинально змінити своє життя на краще, пропонуємо пройти соціальну адаптацію в християнських центрах реабілітації, після якої людина може не лише нормально жити в суспільстві, але і бути корисною іншим, прославляючи цим Господа. Тим, у кого немає житла, роботи і коштів для придбання продуктів харчування, пропонуємо відвідувати наші годування, які відбуваються у п’яти локаціях м.Запоріжжя. На ці місця ми привозимо гарячі обіди для людей, надаємо першу домедичну допомогу при травмах (якщо необхідно – викликаємо машину Швидкої Медичної Допомоги), даємо деякий гігієнічний догляд (підстригаємо).

Годування проходять за адресами (м.Запоріжжя):
1) Вулиця Бородинська, будинок 66 – щосереди о 11.00.
2) Місцевий Парк ім. Сагайдачного – щоп’ятниці о 11:30.
3) Вулиця Шкільна, будинок 19 – щонеділі о 10:00.
4) Вулиця Космічна (територія ЗООШ №80) – щонеділі о 13:00.
5) Вулиця Бочарова, будинок 14 – щосуботи о 14:00.

Якщо людина загубила документи, то ми маємо можливість перенаправити її на консультацію до кваліфікованих фахівців, з якими співпрацюємо, та запропонувати соціальний супровід для відновлення документів. Тим, хто хоче потрапити до реабілітаційного центру, допомагаємо пройти флюорографію.

Багато хто пройшов цей складний шлях, але сьогодні живуть новим життям і можуть допомагати іншим. І все це лише завдяки нашому Господу Ісусу Христу!