Відповідальний – Якушев Роман Сергійович

Моє свідоцтво

Не можу сказати, що до того, як я увірував, моє життя було схоже на справжнє пекло. Я вважаю, це найнебезпечніше становище у питанні порятунку. Коли ти впевнений у собі, у добробуті, в особистих засадах. Це все і зробило мене людиною, яка не бачить і не чує Бога. Зерно істини, яке було посіяно в мене ще в ранньому віці через читання дитячої Біблії, раптом до 25 років виявилося повністю затоптаним, оточуючими мене, безбожними людьми та життєвими обставинами.

Самовпевненість, нестримність, нетерплячість і податливість стали для мене фундаментом будівництва крижаного замку під назвою агностицизм. Це привело мої думки і висновки до того, що я не можу бути на 100% впевненим у тому, щоб Бог є або в тому, що Його немає. А всі письмові джерела, включаючи Біблію, що стверджують існування небесних сил, стали в мене в одну низку людських розповідей про те, що людина намагається пояснити, але не може довести.

Релігія була для мене банальним засобом контролю та маніпуляції над людьми. А питання віри для мене було з області містицизму та фантастики. Такі міркування за підсумком призвели мене до відсутності сенсу життя.

У 2014 році я шукав роботу і потрапив до колективу, в якому працювали віруючі – євангельські християни-баптисти. Спілкуючись із ними, я почав помічати, що поведінка цих людей відрізняється від поведінки тих, кого я раніше зустрічав у своєму житті. Згодом я познайомився з багатьма і почув їхні особисті свідчення. Я був вражений їхніми історіями. Живі свідчення людей торкнулися мого серця, і мої духовні очі потихеньку почали розплющуватися. Я почав бачити і розуміти, що тільки Бог здатний так кардинально змінити людину, вирвати її з рабства гріха і беззаконня, і перетворити на нову людину, присвячену служителю церкви Ісуса Христа. Пізніше я дізнався про Ісуса Христа і про те, що Він помер за мої гріхи. Я почав відвідувати богослужіння і одного разу я покаявся, у моєму серці оселився Бог і почав перетворювати мене. Моє життя сповнилося змістом — жити для Господа та Його церкви.

Після того, як я став віруючим християнином, я по-справжньому став розуміти, що таке кохання. Що таке любов Божа та любов до ближнього. Господь благословив мене прекрасною дружиною, яка так само покаялася, почувши моє особисте свідчення про Ісуса Христа. Я вдячний Богові, Який не залишив мене гинути у цьому світі. Подарував моєму серцю спокій і любов до Нього та Його творіння.

Чим займається юридичний відділ?

Зараз, завдяки Господу, я з’явлюся практикуючим адвокатом і несу юридичне служіння у Запорізькому братстві євангельських християн-баптистів. Юридична підтримка церков та їх об’єднанням необхідна для оформлення нерухомості, земельних ділянок, супроводу церковних заходів (дитячих таборів, служінь реабілітації, євангелізаційних служінь тощо). Поряд із бухгалтерською підтримкою ми надаємо консультаційну допомогу церквам у питанні подання податкової та фінансової звітності.